Kazanmak İçin İyi Bir Projeye İhtiyacanız var

Doğru Tasarım

İstedğiniz kadar tecrübeli ve yetenekli olun bizim size katkımız olacaktır. Bugüne kadar katıldığımız yüzlerce projede aldığımız ücretin 100 katına kadar maddi kazan sağladımız oldu. Sadece proje yapmıyoruz sizi başarıya yönlendiriyoruz.

Mimarlık hizmetlerimize en az hizmet bedelleri üzerinde ulaşabilirsiniz

landing page html templates

MİMARLIK HİZMETLERİ

1980 yılından bu yana sayısız projeye imza attık. Özellikle konut ve karma projelerde kendini kanıtlamış bir şirketiz. Müşterilerimze modern, ekonomik, kolay uygulanabilir, yönetmelik ve kanunlara uygun tasarımlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yaşanılabilir, kaliteli mekanlar tasarlayarak hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

     Uygulama projesi çiziminde lisanslı paket program ile Mimari ve Statik Projenin %100 uyumunu sağlıyoruz. Ne istediğini bilen, zor müşteriler ve projelerde potansiyelimizi gösterme şansımız artıyor. Belediyecilik tecrübemiz ile resmi işlemlerde size danışmanlık yapıyor, sorunları çözüyoruz.     Her projemize değer kattığımıza inanıyoruz. Değişen alışkanlıklar ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Dünya tarihi mirası ve birikimimizi birleştirerek yeni yorumlamalar ortaya koyuyoruz. Her zaman daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. 


Bizi seçen tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkür ederiz

MİMAR

Ümit ÇİĞDEM

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

   Firmamızda statik proje tasarımları, 1995 yılından bu yana bilgisayar ile yapılmaktadır. Hem malzeme kalitesi ve türü bakımından hemde taşıyıcı sistem tasarımı bakımından yüzlerce denemeden sonra sizler için en sağlam ve en ekonomik yapılar tasarlanmaktadır.

   Türkiye'de mühendislik alanında bilgisayar teknolojisinin öncülerinden olan şirketimiz, yüzlerce projeye imza atmıştır. Her yeni projede kendini geliştirmiş, yenilikleri takip ederek hep daha iyi çözümler üretmiştir.

    Firma bünyemizde Mimar ve Mühendisin bir arada bulunması ve aynı program kullanılarak mimari ve statik uygulama projeleri hazırlanması nedeniyle birebir uyum sağlanmakta, uygulamalar sırasında çıkabilecek sorunlara meydan verilmemektedir. Mühendislik, hatalı çözümler üretiliğinde insan hayatına mal olabilmektedir.


    Deprem kuşağında yer alan ülkemizde ise bu açıdan Mühendislik çok önemli bir yerde olmalıdır. İşte bu bilinçle, insan hayatına verdiğimiz önemden dolayı tasarımlarımızda

   "Güvenli Yarınlara" düşüncesini temel olarak kabul etmekteyiz. Şirketimiz, yarınları inşaa ettiğinin bilincinde olarak, güvenlik ve ekonomiyi sizlerle buluşturmaya çalışmaktadır.


İNŞAAT MÜHENDİSİ

Şaban ÇİĞDEM

Sizleri Ofisimize Bekliyoruz

1980'den günüze uzanan tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz

Mobirise
Yılda 1.000 konuta yakın proje

Bizi seçen yüzlerce konut projesine teşekkür ederiz

MobiriseGüvenli Yarınlara

1980'de günümüze yaptığımız binlerce proje birinci önceliğimiz güven

Adalar İnşaat Mim.Müh.Müş.Tic.Ltd.Şti.
Aylık Bültenlerimizi Alın

İletişim
Adres:Mehmet Akif Cad. No:4 Ofis:301
Eroğlu İş Merkezi Şirinyer / BUCA
İzmir /TURKEY